O nas

Proponowane przez firmę Dance Theatre Technology specjalistyczne podłogi baletowe wykorzystywane są głównie w: • teatrach • szkołach baletowych • szkołach tańca • domach kultury jak również przez • zespoły baletowe i • grupy taneczne, które nie mają swojej stałej sceny.

Zastosowanie naszych podłóg baletowych, które przeznaczone są dla profesjonalnych oraz amatorskich zespołów (Balet, Modern, Jazz, Hip-Hop, Folk i inne) zapewnia komfort i bezpieczeństwo tańca zarówno na boso jak i w specjalnym obuwiu tanecznym. Baletki, pointy lub buty „jazzówki” to obuwie, które gwarantuje długą żywotność podłóg. Podłogi można szybko ułożyć na każdej równej powierzchni poprzez rozwinięcie rolek, następnie po występie lub próbie w razie potrzeby równie szybko można podłogę zwinąć i przenieść w dowolne miejsce.

Oferujemy także profesjonalne podłogi sceniczne, które mają zastosowanie w teatrach, studiach TV, oraz na wszelkiego rodzaju scenach, estradach, imprezach, przedstawieniach, wystawach, widowiskach, pokazach mody i innych zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę profesjonalnych drążków baletowych. Produkujemy specjalistyczne drążki baletowe:  wolnostojące regulowane (pojedyncze regulowane, podwójne regulowane, podwójne nieregulowane) oraz mocowane do ściany (pojedyncze lub podwójne) lub mocowane do podłogi (pojedyncze lub podwójne).

Nasza oferta zawiera także specjalistyczne podłogi sportowe przeznaczone dla klubów fitness oraz siłowni.

Nasze podłogi oraz drążki baletowe przeznaczone są również do użytku domowego. W naszym sklepie możesz dokonać zakupu już dziś – www.salabaletowa.pl

Zapraszamy do współpracy.